Depilacja woskiem/pastą cukrową

DEPILACJA WOSKIEM

Woskiem można depilować każdą partię ciała dzięki zastosowaniu dwóch metod:

Depilacja woskiem twardym – metoda bezpaskowa przeznaczona jest głównie do depilacji obszarów szczególnie wrażliwych (bikini, pachy). Wyjątkowo plastyczny wosk usuwa nawet najbardziej uporczywe włoski niezależnie od ich rodzaju.

Depilacja woskiem miękim– depilacja do dużych obszarów ciała. Skutecznie usuwają nawet najkrótsze włoski (już od 0,5mm). Dzięki zawartości różnorodnych wyciągów roślinnych można dopasować depilacje do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.

Wosk naturalny przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Bezzapachowy. Żywica sosny poprawia przyczepność wosku do włosów. Olejek rycynowy łagodzi podrażnienia skóry.
Wosk aloesowy przeznaczony dla skór wrażliwych. Wyciąg z aloesu intensywnie nawilża, łagodzi, koi i przyśpiesza gojenie mikrouszkodzeń skóry.
Wosk czekoladowy przeznaczony do skóry suchej. Wyciąg z kakaowca stymuluje wytwarzanie endorfin, dzięki czemu zabieg staje się prawdziwą przyjemnością.
Wosk Men stworzony i opracowany dla włosów charakteryzujących się grubą strukturą głęboko osadzonych. Idealny dla kobiet i mężczyzn. Zawiera kwas acetylosalicylowy, który posiada właściwości przeciwzapalne. Działa delikatnie złuszczająco, zaś olej z żeńszenia rewitalizuje i odświeża skórę.

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Depilacja ciała za pomocą pasty cukrowej jest jedną z najbardziej naturalnych metod usuwania zbędnego owłosienia. Tradycyjna bliskowschodnia receptura pasty cukrowej zwiera 3 podstawowe składniki: cukier, woda, sok z cytryny. Pasta cukrowa nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników. Metoda alternatywna do depilacji woskiem, polecana szczególnie dla osób o wrażliwej skórze.

SŁODKA DEPILACJA:

  • jest 100% naturalna,
  • nadaje się do wszystkich rodzajów włosków,
  • depilacja cukrowa jest mało odczuwalna,
  • nie powoduje podrażnień,
  • nadaje się dla osób ze skórą wrażliwą,
  • idealna dla kobiet w ciąży,
  • usuwa martwe komórki skóry, pozostawiając ją miękką i gładką,
  • resztki usuwane są ciepłą wodą.