Infuzja Magnetyczna WishPro Plus+

Nowoczesna technologia Infuzji Magnetycznej T.I.M

WishPro Plus+ wykorzystuje intensywne impulsy magnetyczne, które przekształcane są w aktywne pole energetyczne. Energia pola energetycznego przetwarzana jest w światło i prąd elektryczny. Połączenie czterech czynników ze składnikami aktywnymi pozwala na osiągniecie rewelacyjnych efektów zabiegowych zachowując bezpieczeństwo i 100% nieinwazyjność

Jednorazowe kapsułki dedykowane do urządzenia WishPro Plus+, dają możliwość zastosowania zabiegu na wszystkie problemy skóry, zapewniając tym samym sterylność i wygodę.

Zielona główica peelingująca!

Zielona głowica w urządzeniu WishPro Plus+ wytwarza pole magnetyczne, które powoduje rozluźnienie wiązań między hemoglobiną, a tlenem i oddanie tlenu do skóry, zwiększając tym samym dotlenienie i mikrokrążenie.

Podczas zabiegu z wykorzystaniem zielonej głowicy wykonywany jest także magnetyczny lifting skóry, za pomocą stymulacji sieci punktów drenażu limfatycznego i połączeń mięśniowych. 

Złota głowica- Złoty standard w odmładzaniu skóry!

Złota głowica wykorzystuje prąd stały o natężeniu 500µA, w celu poprawy napięcia i silnego odżywienia skóry.   Dodatkowo za pomocą pola elektrycznego jony substancji aktywnych, zawartych w kapsułce, są transportowane w głąb naskórka. Wynikiem tego synergicznego działania jest spłycenie zmarszczek, bruzd oraz silne odżywienie skóry! 

Czerwona głowica- Silna regeneracja skóry technologią stworzoną przez NASA!

Czerwona głowica zabiegowa wykorzystuje fototerapię za pomocą światła LED o długości 660nm, która intensywnie pobudza procesy regeneracyjne skóry.

Fototerapia światłem czerwonym stworzona została przez naukowców NASA, którzy szukali rozwiązania pozwalającego na zatrzymanie procesów starzenia się skóry w przestrzeni kosmicznej. A dziś tę technologię możesz wykorzystać w swoim salonie kosmetycznym! Czerwona głowica ze światłem 660nm stymuluje skórę na trzech poziomach!

Niebieska głowica- Nieinwazyjny pogromca niedoskonałości skóry!

Niebieskie światło LED łagodzi i wycisza skórę, przez co przyśpiesza leczenie stanów zapalnych. Udowodnione, lecznicze działanie niebieskiego światła LED o długości 420-470nm rozprawia się z najczęstszą przyczyną trądziku- bakteriami beztlenowymi Proprionibacterium Acnes!