O mnie

MB 2Marta Banachowicz – Kosmetolog, mgr chemii, specjalista chemii kosmetyków i chemii gospodarczej. Dyplom kosmetologa uzyskałam w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
Od 2005 roku jestem nieprzerwanie związana z branżą kosmetyczną. Moją specjalnością są zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała oraz zabiegi laserowe. Wieloletnia praktyka zawodowa związana z różnego typu urządzeniami pozwala bezpiecznie niwelować mankamenty skóry; takie jak niechciane włosy, trądzik, przebarwienia, naczynka, zmiany skórne, blizny. W pielęgnacji skóry dobieram odpowiednie terapie w zależności od potrzeby i problemu. Po prawidłowej analizie typu skóry podpowiadam jakie kosmetyki należy stosować.
Wybrałam ten zawód z zamiłowania do piękna. Lubię to co robię i myślę, że to przekłada się na moją pracę. Posiadam zdolności manualne, które rozwijałam od najmłodszych lat. Moje zaangażowanie i wciąż pogłębiana wiedza pozwala mi dążyć do uzyskania naturalnego i pięknego wyglądu oraz poprawy jakości życia i zdrowia.

Służę radą zarówno w trakcie zabiegów jak i po ich zakończeniu.

Serdecznie zapraszam na konsultację.