O nas

Marta Banachowicz- kosmetolog, mgr chemii, specjalista chemii kosmetyków i chemii gospodarczej. Dyplom kosmetologa uzyskałam
w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia
w Warszawie. Studia magisterskie uzupełniałam na Politechnice Radomskiej.
Od 2005 roku jestem nieprzerwanie związana z branżą kosmetyczną. Moją specjalnością są zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy oraz zabiegi laserowe. Praktyka zawodowa związana z różnego typu urządzeniami pozwala mi bezpiecznie niwelować mankamenty skóry; takie jak niechciane włosy, trądzik, przebarwienia, naczynka, rumień, zmiany skórne, blizny, zmarszczki. W pielęgnacji skóry dobieram odpowiednie terapie w zależności od potrzeby i problemu. Po prawidłowej analizie typu skóry podpowiadam jakie kosmetyki należy stosować.
Zamiłowanie do piękna i perfekcjonizm towarzyszy mi w pracy przy makijażu permanentnym. Posiadam zdolności manualne, które rozwijałam od najmłodszych lat. Moje zaangażowanie i wciąż pogłębiana wiedza pozwala  mi dążyć do uzyskania naturalnego wyglądu oraz poprawy jakości życia i zdrowia.

Roksana Młyńczyk-dyplomowana kosmetyczka i masażystka. W gabinecie kosmetycznym Marbella zajmuje się zabiegami na twarz i ciało oraz pielęgnacją dłoni i stóp. Praktykowała pod okiem mistrzów w swoim fachu. Stale i chętnie podnosi swoje kwalifikacje. Zyskała sympatię swoich klientów przez życzliwość, miłe usposobienie oraz dokładność w tym co robi.