Stylizacja rzęs i brwi

Lifting i laminacja rzęs

Lifting i laminacja to podkręcenie oraz odżywienie rzęs. W wyniku tego zabiegu, klientka uzyskuje rzęsy jak po zalotce, jednak efekt jest o wiele bardziej trwały.

Dzięki zabiegowi, rzęsy pokryte keratyną zyskują także delikatną osłonę oraz zwiększoną objętość. Produkty do laminowania dodatkowo wzbogacone są kolagenem i jedwabiem. Ten pierwszy sprawia, że nasze rzęsy są wyjątkowo sprężyste, odporne na zagniecenia i… po prostu zachwycają naturalnym pięknem! Jedwab natomiast wygładza je i nawilża łuski włosa.

Efekt utrzymuje się maksymalnie 1-3 miesiące.
Zabieg trwa ok. 60 min.

Laminacja brwi

Zabieg przeznaczony dla osób, które marzą o idealnie
ułożonych, zadbanych i odżywionych brwiach.  Laminacja jest przeznaczona dla każdego rodzaju brwi. Ujarzmimy niesfornie rosnące włoski, pogrubimy i wzmocnimy te rzadkie i cieknie. Za pomocą specjalistycznych preparatów możemy nadać perfekcyjny kształt brwiom. Dodatkowym atutem laminowania brwi jest intensywna regeneracja i odżywienie. W efekcie są one grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące.

Cena laminacji brwi uwzględnia farbowanie henną.
Zabieg trwa ok. 60 min

Henna pudrowa

Henna pudrowa to jeden z najbardziej naturalnych i skutecznych sposobów farbowania brwi i rzęs. Podczas tego zabiegu brwi są idealnie modelowane i farbowane. Zaletą henny pudrowej jest to, że zarówno włosy, jak i skóra są zabarwione, dzięki czemu możemy stworzyć piękne, pełne brwi.

Zabieg trwa ok. 30 min.