Stylizacja rzęs i brwi

Przedłużanie rzęs

Metoda 1:1

To sposób aplikacji rzęs polegający na doklejeniu „włosek po włosku” 1 sztucznej rzęsy do 1 naturalnej. Dzięki temu zabiegowi Twoje rzęsy zyskują niewiarygodne przedłużenie, a jednocześnie wyglądają jak najbardziej naturalnie. Efekt przedłużenia rzęs utrzymuje się do kilku tygodni, jednak zaleca się uzupełnienie zabiegu co 2-3 tygodnie.

Przeciwskazania do zabiegu:

-choroby oczu,

-tiki nerwowe (mruganie podczas wykonywania zabiegu),

-natrętne wyrywanie włosów,

-soczewki (w trakcie zabiegu).

Zabieg trwa ok 2h

Lifting rzęs

Zabieg laminowania podkreśli naturalne piękno Twych rzęs, natomiast lifting keratynowy dostarczy im niezbędnych wartości odżywczych, wzmacniając je od nasady aż po czubek. Zabieg podkręca, farbuje, a następnie odżywienia rzęsy. W wyniku tego działania, klientka uzyskuje rzęsy jak po zalotce, jednak efekt jest o wiele bardziej trwały.

Dzięki zabiegowi liftingu keratynowego rzęsy pokryte keratyną zyskują także delikatną osłonę oraz zwiększoną objętość. Produkty do laminowania dodatkowo wzbogacone są kolagenem i jedwabiem. Ten pierwszy sprawia, że nasze rzęsy są wyjątkowo sprężyste, odporne na zagniecenia i… po prostu zachwycają naturalnym pięknem! Jedwab natomiast wygładza je i nawilża łuski włosa.

Efekt utrzymuje się maksymalnie 3 miesiące
Zabieg trwa ok. 60 min.

Laminacja brwi

Zabieg przeznaczony dla osób, które marzą o idealnie
ułożonych, zadbanych i odżywionych brwiach.  Laminacja jest przeznaczona dla każdego rodzaju brwi. Ujarzmimy niesfornie rosnące włoski, pogrubimy i wzmocnimy te rzadkie i cieknie. Za pomocą specjalistycznych preparatów możemy nadać perfekcyjny kształt Twoim brwiom, wzmocnić je keratyną i utrwalić efekt tak, abyś mogła się nim cieszyć nawet do 8 tygodni.

Cena laminacji brwi uwzględnia farbowanie naturalną henną.
Zabieg trwa ok. 60 min

Henna pudrowa

Henna pudrowa to jeden z najbardziej naturalnych i skutecznych sposobów farbowania brwi i rzęs. Podczas tego zabiegu brwi są idealnie modelowane i farbowane. Zaletą henny pudrowej jest to, że zarówno włosy, jak i skóra są zabarwione, dzięki czemu możemy stworzyć piękne, pełne brwi.

Zabieg trwa ok. 30 min.